Ogłoszenie


#1 20-02-2012 16:49:41

bakston22

Świeżak

Zarejestrowany: 20-02-2012
Posty: 1
Punktów :   

Ableton live + asio4all + reloop iq2+ usb

Witam
Chciałbym zaznaczyć, że jest to mój pierwszy post i jestem nowy...czesc;D
Problem, z którym nie mogę sobie poradzić i którego rozwiązania szukałem bardzo długo i bezskutecznie.
Chciałbym skonfigurować mikser z programem ableton live wersja 7.0.3. Mikser reloop iq2+usb,którego podłaczam do kompa oczywiście dwoma kablami usb ( no i kabel wpinany do wejscia mikrofonowego)Do tego sterownik : ASIO4ALL v2 Off-Line Settings. Komputer- laptop asus z windowsem 7 ultimate 64 bit SP1. Specyfikacja: karta graficzna Geforce Gt 120M, procesor Pentium Dual Core 2.0 - t420, ram 4 gb, karta dzwiekowa zintegrowana (niestety) i mikser reloop ig2 + usb.
Ogólnie to sam też kombinowałem żeby to jakoś zadziałało,no ale nic dobrego nie wychodzi. Tzn podłączę to tak że obsługuje mikser ale tylko jeden kanał co nic mi nie daje a przejście i tak muszę zrobic w programie. Bawiłem się Virtual Dj no ale to program zbyt prosty- chociaz tam skonfigurowanie odpowiednie miksera z programem jest proste.
Bardzo proszę o porady. Pozdrawiam

Offline

 
Najlepsze Fora dyskusyjne - Top Lista


Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.polishsupermanager.pun.pl www.ifp.pun.pl www.nova.pun.pl www.ziip3agh.pun.pl www.przymierze-rom.pun.pl