Ogłoszenie


#1 26-03-2012 23:27:13

Electraxx

Świeżak

Zarejestrowany: 26-03-2012
Posty: 1
Punktów :   

Ableton się wiesza POMOCY !

Witam mam problem ponieważ wtyczki VST zawieszają mi program. Wtyczki które wszędzie indziej działają. Najpierw były to darmowe efekty Classic (Reverb, Phaser, Compressor itp) - musiałem z nich zrezygnować choć były bardzo dobre. Następny VST który sprawiał problem to dBlue Glitch , a teraz NI Massive. Wychodzi na to, że Ableton w ogóle nie toleruje zewnętrznych wtyczek. Wygląda to tak, że podczas manipulowania w VST wyskakuje błąd i program się zamyka. Nie wiem co mam robić powrót do Cubase będzie dla mnie bardzo ciężki

Offline

 

#2 26-07-2012 12:10:53

Kronik

Świeżak

Zarejestrowany: 26-07-2012
Posty: 1
Punktów :   

Re: Ableton się wiesza POMOCY !

Kiedyś tez miałem problem z vst w abletonie i zrezygnowałem z tego programu, ostatnio do niego wróciłem i dalej jest cos nie tak z vst. Nie chce zakładać nowego tematu wiec się podpinam tutaj
Mam podobny problem tylko ze u mnie program sie nie zawiesza tylko jest przester, wszystko trzeszczy i charczy nie wiem czy to jest problem z audio czy vst. Jak zapisywałem wczoraj projekt wszystko ładnie chodziło a dziś nie da się nic zrobić, jeden wielki szum. POMOCY! dodam ze kilka razy użyłem tej samej wtyczki i dużo filtrów deleji i innych fx
Ps: Jak dodać na forum zdjęcie?

Ostatnio edytowany przez Kronik (26-07-2012 12:12:55)

Offline

 
Najlepsze Fora dyskusyjne - Top Lista


Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lastbk.pun.pl www.obozherosow.pun.pl www.narutobitwa.pun.pl www.konkursy.pun.pl www.metin2-fan.pun.pl