Ogłoszenie


#1 11-03-2010 19:51:19

Splinter

Świeżak

Zarejestrowany: 11-03-2010
Posty: 1
Punktów :   

Ableton- poczatek

Witam,

Przejde odrazu do rzeczy. Chcem tworzyc muzyke house i trance itp. czy z podstawowych  "dzwiękow" mozna tworzyc takowa muzyke czy najlepiej bylo by pobrac jakies paczki(jesli to tak to prosil bym o jakiegos linka)

dzieki

pozdrawiam

Offline

 

#2 02-04-2010 00:31:23

 tehace

Świeżak

Zarejestrowany: 22-12-2009
Posty: 15
Punktów :   

Re: Ableton- poczatek

możesz zrobić wszystkie dźwięki od podstaw, możesz stworzyć coś z wbudowanych sampli, możesz też nabyć paczki profesjonalnych sampli o bardzo dobrej jakości i wreszcie możesz sam wycinać sample z kawałków lub po prostu miksować kawałki - jakby nie było...długa droga przed tobą

Powodzenia

Offline

 

#3 28-12-2012 12:53:21

Maestro

Świeżak

Zarejestrowany: 12-04-2010
Posty: 4
Punktów :   

Re: Ableton- poczatek

Chcesz poznać tajniki Abletona?

Zaczynasz dopiero swoją przygodę z produkcją muzyki? Nie wiesz do czego służą poszczególne efekty? Otworzyłeś Abletona i nie wiesz za co się zabrać? Jeżeli odpowiedziałeś twierdząco na powyższe pytania oznacza to, że trafiłeś w odpowiednie miejsce!

Bardzo się cieszę, że mogę podzielić się z Tobą czymś, czego się nauczyłem przez kilka lat, Ciebie też tego nauczę!

Kurs Ableton

Offline

 

#4 09-02-2013 20:20:08

Artur75

Świeżak

Zarejestrowany: 09-02-2013
Posty: 2
Punktów :   

Re: Ableton- poczatek

Witam wszystkich.Bawie sie gitarka cort g-series  ,piecem fender mustang1 no i  abletonem.Wiem ze ktos juz mial podobny problem ale jakos za wiele nie ma na ten temat.Nagrywam gitarke skale dzialaja wszystko niby oki ,ale jak zastopuje nagrywanie i odtwarzam to nic nie slychac ,widac ze cos sie nagralo ale zupelna cisza.Asio sciagnalem ustawienia raczej ok ale nie jestem pewien.Czy moglby mi ktos pomoc w miare prostym jezykiem jak dziecku w przedszkolu, jestem zieloniutki z tym programem ,z  jezyka angielskiego znam dwa slowa coca cola i menchester united tak wiec materialy w tym jezyku raczej nie pomocne.Prosze o pomoc i z gory dziekuje sam sobie nie poradze

Offline

 
Najlepsze Fora dyskusyjne - Top Lista


Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.metin2-fan.pun.pl www.narutobitwa.pun.pl www.pivotwrestling.pun.pl www.lastbk.pun.pl www.konkursy.pun.pl